Bu Blogda Ara

19 Şubat 2010 Cuma

Steve Madden


Steve madden bu bootie modeline hayran kaldım.Sanırım 4 rengi vardı gördüğümde toplam.Pembe,krem,siyah,mavi.Siyahını çok beğendim.Elbiselerle çok güzel bir uyum sağlıcağını düşüyorum.Fırfır ayrıntısına zaten aşık oldum:)Önümüzde baharda yaklaşıyor.Bi yandan bahara,yaza hazırlık yapıp babet mi alsam yoksaa bu bootilelerimi alsam hala karar veremedim.

Maybelline Shine


Maybelline in bu ürünü yıllardır vazgeçemediğim bir ürün.Dudakları daha dolgun göstermesinide çok seviyorum.Ve baya bir süre kullanılıyor.

2010 Kış Makyaj Modası

Makyaj da olan karışım bu sezonda da 2010 makyaj sezonunda da devam ediyor. Ağır olan gözlerle pudra renginde dudaklar kombinleniyor ya da tam tersi kırmızı ağır dudaklar kullanıldıysa daha hafif bir göz makyajı uygulanıyor. 2010 kış makyajının daha da bir ihtişamlı olacağının sinyallerini yavaş yavaş almıştık.
Gözlerde alacakaranlık dumanlı gözlerin modasının hala geçmediğini ve bir süre daha aramızda olacağını gösteriyor. Kırmızılar geçidi adı altında kırmızı çekici dudakları haber veriyor. Bejing dönüşüyle de karanlık koyu renklerle süslenmiş koyu gözleri pudra renklerinde dudaklar tamamlamak ön plana çıkıyor. Kusursuz bir cilt ve allık yanaklar ise bu sezonunda vazgeçilmezlerinden.

Catherine Arley Silky Touch


Evet forumumuzda sürekli bahsedilen şu meşhur pudrayı bende aldım:).

07 nosunu aldım.Dün bir deneme yaptım sonuş mükemmel oldu.İnşallah sivilce gibi bir sorun yapmaz.Kapatıcılığında creme pufftan çok daha beğendim.Eğer cildimde bir sorun görmessem bundan sonra hep almayı düşünüyorum.Fiyatı da 3.95 gibi kom,k bir rakam.