Bu Blogda Ara

10 Mayıs 2010 Pazartesi

Stila Bronzer.
Stila finishing powder bronzerıda alalı uzun zaman oldu.Blogumla yeni yeni ilgilenmeye başladığımdan anca bugun koyabildim.


Bu ürünüde yine kıvılcımcığımla (cicibebedenciciler.blogspot.com) aldım.Zaten beni baştan çıkaran hep kıvılcım=).


Bronzer olarak değil ama ara sıra allık olarak kullanıyorum.Yapısı çok simli.Ve rengide bi değişik bronz deseniz bronz değil şeftali deseniz şeftali değil.Bu yüzden bana göre bronzer olarak kullanılmaya uygun değil.


.Ama şimdi gözüm Stila Sun Bronzing Powder da.Onun yapısını çok beğendim.Ve benimm olmasını istiyorumm.

Nars Orgasm-Albatros ikilisi


Merhabalarr.Bu aylardan nefret ediyorum.Allerjim iyice artıyor,her tarafım kabarıyor,devamlı gözlerimden yaşlar akıyor.Azcık kafamı dağıtmak için 2 ay önce kıvılcımcığımla aldığım Nars orgasm-albatros ikilisi yorumlarımı sizlerle paylaşmak istedim.Ürünü hemen hemen hepiniz biliyorsunuzdur gerçi.

Efsane olmuş orgasm allık kısmı çok doğal görünüm sağlıyor.Ama maalesef bi türlü sevemedim:/.Ancak pembe-şeftali tonlu bişeyler giyince kıyafetime uysun diye zorla sürüyorum.Ne olursa olsun bronz tonlu allıklardan bir türlü vazgeçemiyorum.

Albatross kısmı ise tek kelimeyle ŞAHANE.Bitince her zaman alacağım ürünlerin başında.Ben allık sürdükten sonra elmacık kemiklerime,burnumun üstüne, çok hafifte göz çevreme uyguluyorum.Veee daha sonraa pırıl pırıl,aydınlık,doğal bir görünüme kavuşmuş oluyorum.Kıvılcımcığım sayesinde albatros ile tanıştım.Vee her sürüşümde albatros aydınlatıcımı dahada çok seviyorum.
Hepinize sevgiler..